Sermayesiz İş Kurmak İçin Fikirler

Artık günümüz dünyasında girişimci ruhun tavan yaptığı ve bunun çoklu teşvik edilen alanlarının desteğiyle sürekli iş fikirleri üzerinde beyin fırtınaları yapılmakta. Hatta ve hatta bu konuda danışma hizmeti sektörü bile oluşmuş durumda. Yani birileri sizin potansiyelinize, kapasitenize uygunlukta iş ile ilgili sizin adınıza araştırma ve kafa yorma hizmeti bahsettiğimiz alan. Bir de interneti her ne kadar öcü yapan bir kitle varsa internetin artılarını da yakalamış önemli bir kitle de söz konusu. Tam da bu noktada bu makalemizi okuyor olmanız sizlere sermayesi iş kurma fikirleri için bir hizmet bedeli ödemeden tek tıkla yazımız okuma yoluyla çözeceğiniz bir durumla karşı karşıyasınız. Elbette ki pek çok iş fikri söz konusu sermayesiz yapılabilme adına fakat bizler sizler için en karlı iş fikirleri ile ilgili birkaç tanesi hakkında bilgi sunuyor olacağız:

 

  • Network İle Tanışın ve Kendinize Uygun Firmayı Seçerek Kazancınızı Siz Belirleyin: Network firmaları herhangi bir mağaza ve başlangıç sermayesi dahi gerekmeden sizlere mallarını sunup hatta ve hatta dilerseniz kendi muhasebe sistemleriyle de bu işlerinizi daha yürüten, etliye sütlüye karışmanıza gerek kalmadan mal veya hizmetlerinin satışı üzerinden sizlere ödeme yapan bir mantıkla işlem görmektedir.Üstelik firmaya sizin gibi girişimci ( üye) dahil etmenize de ekstra ödeme, ödüllendirme sistemleri barındıran içeriktedirler..Doğrudan satış derneğine üye olan ilgili firmaları inceleyip ürün ve kazanç planı size uygun olanı seçmeniz söz konusu.Üstelik yakın zamana kadar cüzi de olsa üyelik bedeli alınmaktayken an itibariyle ilgili firmalardan biriyle çalışmaya başlamanız noktasında asla ücret alınmamaktadır.Sermayesiz iş kurmak adına oldukça cazip bir alan network sistemi üstelik 0 sermaye ile milyon dolar servete ulaşmanın da belki nadir iş sektörlerinden.
  • Denizin Nimetlerini Sermayeye Dönüştürme: Ülkemizin üç denizle çevrili olmamasının her türlü avantajını bizler de sermaye üretme amaçlı kullanabiliriz. En basitiyle midye toplar bunu her restorana veya mekanlarında midye bulunduran her işletmeye kolaylıkla satabilmeniz mümkündür.

 

Leave a Reply